Originální souprava korálků Toys

Originální souprava korálků

231 Kč

Dnes je tady pro vás Originální souprava korálků od společnosti Toys - tento produkt máte po jednoduché objednávce levně za 231 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toys

Tradiční bestseller, Originální souprava korálků s pečetí kvality Toys - tento hit seženete při právě probíhající akci za 231 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Elegantní, barevná sada pro vlastnoruční výrobu šperků je určena pro děti, které rádi vytvářejí vlastní umělecká díla. Výroba šperků je velmi kreativní, stimuluje představivost dětí, umožňuje jim vytvořit si vlastní představu o svých dekoracích. Souprava sestává z podstavce, kde jsou uloženy barevné šňůrky, barevné plastové prvky na zdobení náramků a jiné.Hračka je vhodná pro děti od 6 let.Sada obsahuje:4 barevné šňůrky1 svazek gumičky1 drátBarevné přívěsky a navlékací korálky2 karabinyObrázková instrukceTato kreativní zábava plná vynalézavosti a kreativity stimuluje představivost, díky které si děti mohou vytvářet úžasné projekty. S pomocí takové sady si mohou vytvořit ručně vyrobené náramky, náhrdelníky v jejich oblíbené barvě.Rozměr balení:délka: 24,5 cmšířka: 4,5 cmvýška: 24,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce