Nářadí na opasku s přilbou Toys Group

Nářadí na opasku s přilbou

179 Kč

Dnes je tady pro vás Nářadí na opasku s přilbou od firmy Toys Group - tento produkt máte za pár kliknutí levně za 179 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 5901271123953
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jedinečná nabídka, Nářadí na opasku s přilbou od populárního výrobce Toys Group - tento artikl je v tento okamžik v akci za 179 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Dětské nářadí na opasku je hračka, která poskytne skvělou zábavu všem malým mistrem, kteří rádi stále něco vymýšlejí a kutí. Nyní díky této soupravě může mít své vlastní nářadí, které bude mít po ruce, když bude potřeba mamince nebo tatínkovi něco opravit. Hra s tímto nářadím podporuje rozvíjet zručnost, představivost, kreativitu a schopnost samostatně myslet. Celá sada je vyrobena z kvalitního plastu, se zaměřením na detaily a barvami. Všechny nástroje jsou uloženy na opasku o délce ... cm a součástí je i ochranná helma.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje:Přilba s obvodem 15,5 cmOpasek: délka 75 cmpilkakladivošroubovákkombinačkySekerkaklíčúhelník

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce