Nálepky na stěnu - metr panda Toys Group

Nálepky na stěnu - metr panda

117 Kč

Jedinečná nabídka, Nálepky na stěnu - metr panda s jakostní značkou Toys Group - toto zboží si můžete koupit v jedinečné akci za 117 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4Leaders
Do obchodu

Popis

Toys Group

Hit poslední doby, Nálepky na stěnu - metr panda od producenta Toys Group - tento produkt dodáváme při časově omezené akci za 117 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Nálepka na zeď - metr panda potěší hlavně rodiče, kteří rádi sledují, jak jim jejich dítě roste. Díky němu si mohou jednoduchým způsobem zaznamenávat, kolik dítě měřilo v určitém věku. Zároveň svým vzorem nálepka oživí místnost, ve které se nalepí. Použít lze na stěnu, dveře, nábytek (nejvíce vynikne na bílém nebo bledém povrchu). Samolepku můžete odstranit bez poškození a opakovaně použít.

Doporučujeme začít lepit ve výšce 60 cm od podlahy zdola nahoru. Při lepení se řiďte podle malého obrazku na podložce nálepky.

Nálepka se může nalepit na jakýkoliv hladký a očištěný povrch, jak na hladkou stěrku, tapetu, dlaždice, dřevo, kov i sklo.
Rozměr nalepené nálepky: cca 125 cm x 118 cm
Materiál: PVC
Měřítko: od 60 cm do 180 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce