Nákladní auto s hasičskými auty Toys Group

Nákladní auto s hasičskými auty

699 Kč

Dnes je tady pro vás Nákladní auto s hasičskými auty co nám vyrábí Toys Group - tento produkt objednáte v jedinečné akci za 699 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 5903039704060
Do obchodu

Popis

Toys Group

Produkt osvědčený zákazníky, Nákladní auto s hasičskými auty od populární značky Toys Group - tento artikl se na vás těší po zlevnění za 699 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Velké červené nákladní vozidlo, které přepravuje hasičské auta je určeno pro všechny kluky, kteří obdivují práci hasičů a při hře vymýšlejí různé dobrodružné akce. Součástí soupravy jsou 6 kovové auta, která dokonale reprodukují skutečné hasičské vozy. Nákladní vozidlo na 6 velkých kolech efektivně zvládne jakýkoliv typ povrchu. Otevírá se ze dvou stran, přičemž na každé straně je možné umístit 6 aut. Velké průhledné dveře se mohou zavřít malým zámkem. Díky tomu nebudou auta během jízdy vypadávat z vozidla. V zahajovací střeše jsou dvě plastové desky na blokování dveří tak, aby se během hry nezavíraly.Celá sada je vyrobena z plastu.Včetně 6 kovových vozidel:Hasičské auto s rozkládací kabinouHasičské pick-up autoNákladní vozidlo s velkým hákemObrněný transportér s vodním dělem, který se otáčí o 360 stupňůTerénní autoSanitkaHračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry:nákladní auto: 36 cm x 10 cm x 15 cm / délka x šířka x výškaauta: cca 8 cm x 3 cm x 4 cm / délka x šířka x výškavýška značek: 5 cmRozměr balení:délka: 40,5 cmšířka: 12,5 cmvýška: 18,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce