My Little Pony Princezna z lahvičky

My Little Pony Princezna z lahvičky

499 Kč

V akci je pouze tady My Little Pony Princezna z lahvičky co odebíráme od výrobce - toto zboží si můžete nechat dodat téměř zdarma za 499 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5010993771189
Do obchodu

Popis

Velmi oblíbený produkt My Little Pony Princezna z lahvičky co nám vyrábí - tento produkt dodáváme za výhodnou cenu 499 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.
Spojte světy My Little Pony a Equestria Girls a vydejte se za dobrodružstvím na obou stranách zrcadlového portálu. Balení obsahuje dvě figurky: poníka Princeznu Celestii a mini panenku Equestria Girls Fashion Squad v parádním módním oblečení pro dvojnásobnou porci zábavy. Sada Potion Princess obsahuje 20 doplňků pro dané postavičky, 6 z nich je tajných jako módní překvapení. Otevřete balení se zábavnými módními doplňky a nechte se překvapit, do čeho Princeznu Celestii oblečete. Sada také zahrnuje například opalovací krém a zmrzlé pochoutky, takže si děti mohou představit, že Princezna Celestia tráví kouzelný den na pláži. Figurka mini panenky a poníka má vlasy na česání a různé kloubové body pro nastavení figurky.

Další popis produktu My Little Pony Princezna z lahvičky

  • Název: My Little Pony Princezna z lahvičky
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 5010993771189
  • ID produktu: 632602
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users