My Little Pony Poník s kadeřnickými doplňky Hasbro

My Little Pony Poník s kadeřnickými doplňky

399 Kč

Trhem osvědčený produkt, My Little Pony Poník s kadeřnickými doplňky od výrobce Hasbro - tento artikl pořizujte v neopakovatelné akci za 399 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 5010993325702
Do obchodu

Popis

Hasbro

Perfektní My Little Pony Poník s kadeřnickými doplňky od populární značky Hasbro - tento artikl pořizujte ve slevové akci za 399 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Vy tak neplatíte nic navíc!
Vzrušení narůstá, protože se poníci připravují stylově na Velký Galavečer! Každá 7,5 cm vysoká figurka poníka v této sadě má vlasy naplněné voskem. Vytvářejte legrační kudrnaté účesy pro Pinkie s natáčkami v různých velikostech, zaplétejte cop z vlasů Applejack a vytvářejte drdoly s jablíčkovými barety a zatočené drdoly. Natáčejte vlasy Rarity pomocí natáčecí žehličky, baretů a spon! Doplňky je možné kombinovat a přiřazovat k dalším vlasovým doplňkům jiných poníků. V nabídce jsou 3 postavičky poníků s jejich doplňky: APPLEJACK, RARITY a PINKIE PIE. Každá postavička se prodává samostatně.

Další popis produktu My Little Pony Poník s kadeřnickými doplňky

  • Název: My Little Pony Poník s kadeřnickými doplňky
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce: Hasbro
  • EAN: 5010993325702
  • ID produktu: 618755
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users