Mořská víla v kouzelných šatech - fialová Toys Group

Mořská víla v kouzelných šatech - fialová

359 Kč

Vynikající Mořská víla v kouzelných šatech - fialová od předního výrobce Toys Group - tento produkt nabízíme s úžasnou cenovkou 359 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Nejprodávanější Mořská víla v kouzelných šatech - fialová co odebíráme od výrobce Toys Group - tento produkt obchodujeme v akci za 359 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!

Okouzlující mořská víla v kouzelných šatech poskytne holčičkám spoustu zábavy. Panenka má vzhled, který představuje panenku jako mořskou pannu a po metamorfóze se ocasní šaty změní na jedinečné šaty a panenka z mořské panny se změní na obyčejnou dívku.Panenka má dlouhé vlasy ve speciální barvě barvě, žabky a hřeben ve tvaru hvězdice. Přátelům panenky je delfín, který má magickou sílu měnit barvu těla pod vlivem teploty. Stačí vhodit delfína do teplé vody okolo 40 ° C, v níž změnit barvu těla.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Výška panenky je 30 cm.

Rozměr balení:

délka: 21,5 cm
šířka: 6 cm
výška: 33 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users