Monopoly Cheaters edition cz verze Hasbro

Monopoly Cheaters edition cz verze

799 Kč

Příjemné pocity navazující Monopoly Cheaters edition cz verze s trendy značkou Hasbro - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnou cenu 799 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 5010993511457
Do obchodu

Popis

Hasbro

Trhem osvědčený produkt, Monopoly Cheaters edition cz verze co bereme od značky Hasbro - tento produkt máte po jednoduché objednávce s výjimečnou slevou za 799 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.
Novinka! Monopoly, které ohýbají pravidla! Co ti projde? Zažijte kultovní momenty, ve kterých jsou pravidla „ohnutá", peníze „vypůjčené" a vtipné podnikání je vítáno. Nová hrací deska, karty a pravidla povzbuzují hráče k tomu, aby se pokusili protihráče nenápadně přelstít. Obejděte pravidla, abyste získali výhodu, ale pozor, pokud se vám lest nezdaří, následkům se nevyhnete! Pro 2–6 hráčů. Věk 8+.

Další popis produktu Monopoly Cheaters edition cz verze

  • Název: Monopoly Cheaters edition cz verze
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce: Hasbro
  • EAN: 5010993511457
  • ID produktu: 624754
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users