Moderní elektrický vláček Toys Group

Moderní elektrický vláček

749 Kč

Hit z katalogu: Moderní elektrický vláček od populární značky Toys Group - tento artikl nepropásněte s extra slevou za 749 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad dva a půl tisíce nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: RA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Hit z katalogu: Moderní elektrický vláček od výrobce Toys Group - tento hit můžete získat v úžasné akci za 749 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Moderní elektrický vláček je krásná souprava osobních vagónů se světelnými efekty. Lokomotiva během jízdy svítí červeným světlem. Baterie jsou umístěny uvnitř lokomotivy. Tento nádherný model železničních vagónů je vyroben velmi pečlivě, s velkou přesností na detail, který jistě potěší každého milovníka modelů vlaků a poskytne mu mnoho hodin skvělé zábavy. Délka tratě je 900 cm. K funkčnosti vláčku jsou potřeba 2 ks baterií typu AAA 1,5V - nejsou součástí balení.Hlavní rysy tohoto modelu:

Napájení je 2 ks baterií typu AA1,5V - nejsou součástí balení / napájení bateriemi je mnohem bezpečnější než napájení ze sítě.
Celý vláček táhne lokomotiva, která má na přední straně světlo. Kromě ní se v soupravě nacházejí 3 osobní vagóny.
Trasa je velmi rozsáhlá o délce 900 cm, takže lokomotiva bude mít dlouhou cestu. Jednotlivé části trasy se snadno skládají. Vysoká kvalita zaručí dlouhou živostnost hračky.
Během jízdy má řidič možnost změnit trasu vlaku pomocí spínačů.
Hračka je vhodná pro děti od 4 let.

Celá souprava obsahuje 70 prvků:

lokomotiva
osobní vagóny
kolejnice
křižovatky
výhybky
tunely
stromy
značky

Rozměry

Lokomotiva: 13,5 x 3,5 x 3 cm
Vagón: 10,5 x 3,5 x 3 cm
Šířka kolejnic: 2,5 cm
Rozměr dráhy po složení 167cm x 70 cm
Výška stromu: 7,5 cm
Výška tunelu: 8 cm

Rozměr balení:

délka: 60 cm
šířka: 7,5 cm
výška: 40,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users