Minikniha pro nejmenší - Léto ALBI

Minikniha pro nejmenší - Léto

179 Kč

Ve slevě je Minikniha pro nejmenší - Léto s trendy značkou ALBI - tento produkt máte za pár kliknutí ve výhodné akci za 179 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 9788088317029
Do obchodu

Popis

ALBI

Exkluzivní Minikniha pro nejmenší - Léto od značky ALBI - tento produkt dodáváme ve výhodné akci za 179 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Minikniha Léto z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejteplejším ročním obdobím. Kniha dětem od 2 let ukáže, čím vším se mohou přes prázdniny bavit.

Přišel čas léta a s ním jsou tu i prázdniny. Kde je asi stráví Madlenka s Jonášem? Sedět doma určitě nebudou. Půjdou se vykoupat k rybníku nebo sjedou řeku na kánoi. Pojďte zjistit, co se jim přihodí při přípravě táboráku. Znovu se setkáte s pejskem Blekem i kočku Mícou. A nebude chybět ani letní písnička.

Knížka obsahuje přes 350 zvukových stop.
Namluvili Tereza a Matouš Rumlovi.
Kniha je díky své velikosti 15 cm × 15 cm vhodná i na cesty.

Audio soubor pro knihu Léto je zdarma ke stažení zde.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Minikniha pro nejmenší - Léto

  • Název: Minikniha pro nejmenší - Léto
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 9788088317029
  • ID produktu: 35641
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users