Míč Cars 6 cm Toys Group

Míč Cars 6 cm

51 Kč

V akci je Míč Cars 6 cm od značky Toys Group - tento produkt koupíte za perfektní cenu 51 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad dva a půl tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

No tak tohle je gól: Míč Cars 6 cm originální od labelu Toys Group - tento hit snadno najdete výhodně za 51 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Míč s motivem aut z pohádky Cars o průměru 6 cm.. Míč je neodmyslitelnou součástí her každého dítěte již od časného věku. Hra s míčem, ať malým nebo velkým, podporuje u děti rozvíjet pohybovou činnost, koordinaci pohybu a reflexní činnost. Díky her s míčem tráví dítě více času s kamarády nebo kamarádkami a hlavně se svou rodinou. Je to vhodná hračka pro hru doma, na zahradě nebo u vody. Tento míč je vyroben z měkké gumy. Je vyplněný v celém objemu. Jelikož mají míče hodně motivů, je dodáván náhodným výběrem.

Průměr míče: 6 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users