Malý lékař - souprava lékaře v kufříku Toys Group

Malý lékař - souprava lékaře v kufříku

387 Kč

V akci je právě teď Malý lékař - souprava lékaře v kufříku od společnosti Toys Group - toto zboží si můžete opatřit v akci za 387 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 5902802907240
Do obchodu

Popis

Toys Group

V akci je Malý lékař - souprava lékaře v kufříku značky Toys Group - tento produkt máte na dosah ruky při časově omezené akci za 387 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Děti jsou přirozeně zvědavé na svět a rádi napodobují dospělé. Učí se pozorováním a hrou. Souprava lékaře v kufříku je skvělá hračka, která je také formou učení a jistě potěší každé dítě. Bude honit nudu a umožní muspoznať lidské tělo. Se soupravou se může hrát sám nebo s kamarády. Dítě může hrát roli lékaře nebo pacienta. Souprava obsahuje 10 prvků, jejichž funkce umožňují velkou zábavu a rozvíjejí tvořivost. Děti při hře se seznámí s lékařskou profesí a o potřebě péče o své zdraví. Všechny nástroje jsou umístěny v praktickém, lehkém a malém kufříku s rukojetí a uzávěrem s 2 západkami, aby dítě mohlo hračku snadno vzít do mateřské školy, k příteli, na procházku nebo výlet. Imitace zdravotnických prostředků umožní kreativní zábavu. Celá souprava je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu, zaoblené hrany nepředstavují nebezpečí pro dítě. Stetoskop při stisknutí vydává srdeční rytmus a světlo ve tvaru srdce se rozsvítí. Špičky na uši v přístroji jsou gumové a proto bezpečné pro dítě, které je chce vložit do uší. Kladivo se používá k odposlechu a kontrolu času nepodmíněných reflexů. Injekční stříkačka se hladce pohybuje nahoru a dolů, takže dítě může realisticky simulovat píchání injekcí. Otoskop s osvětlením se používá ke shlédnutí do ucha. Osvětlené zrcadlo dětem pomůže zkontrolovat, zda jsou zuby pacienta zdravé. Teploměr ukazuje 3 různé teploty a má jezdec na nastavení měření. Po stisknutí červené špičky se displej rozsvítí. Osvětlovací zařízení jsou napájeny z dodaných baterií. Teploměr, otoskop a zubní zrcátko obsahují 2 baterie LR1130, zatímco stetoskop obsahuje 2 baterie LR44.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje:KufříkStetoskopNeurologické kladívkoStříkačkaLaryngologický otoskop / na baterieTeploměr / na baterieZubní zrcadlo / na bateriemiBrýle bez čočekLáhev se šroubovacím uzávěremIdentifikátor PINRozměr kufříku:délka: 27 cmšířka: 8 cmvýška: 24 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce