Make-up pro dívky ve tvaru hlavy jednorožce Toys Group

Make-up pro dívky ve tvaru hlavy jednorožce

221 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Make-up pro dívky ve tvaru hlavy jednorožce s trendy značkou Toys Group - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 221 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 2500 Kč, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: DI
Do obchodu

Popis

Toys Group

Fantastická sada Make-up pro dívky ve tvaru hlavy jednorožce je určen pro dívky, které rádi sleduj své maminky, jak si dělají make-up a chtěli by to také vyzkoušet. Ale kvůli tomu, že děti mají velmi citlivou pleť a kosmetika pro dospělé ženy může poškodit mladou tvářičku, nabízíme bezpečnou a certifikovanou sadu kosmetiky. Holčičky budou milovat malovat se s tímto make-up. Tyto materiály jsou bezpečné a netoxické. Je to pěkný dárek pro dívky. Po použití kosmetiky může krabička použít jako úložný prostor na šperky a drobné předměty.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr pouzdra: cca. cm x cm x cm délka / šířka / výška
Rozměr balení: 28 cm x 5 cm x 21 cm délka / šířka / výška

Pokyny:

Použít na suchou a čistou pokožku Odstranění make-up použitím jemného mýdla a vlažné vody Uchovávejte na čistém a suchém místě, daleko od světla a slunečního záření, aby se zachovaly všechny indikace.

Upozornění:

Make up používat pod dohledem dospělé osoby Neaplikujte přímo na oči a nedávat do úst / Nejezte Použité ingredience jsou bezpečné a nejsou jedovaté, ale některým lidem mohou vyvolat alergické reakce. V tomto případě okamžitě přestat používat .. Nepoužívat textilní nebo porézní povrch, protože skvrny mohou zůstat natrvalo neodstraniteňé.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce