Magnetické šachy INNI

Magnetické šachy

240 Kč

V akci je právě teď Magnetické šachy co nám vyrábí INNI - toto zboží si můžete nechat poslat v neopakovatelné akci za 240 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

INNI

Ve slevě je Magnetické šachy populárního výrobce INNI - tento artikl musíte mít po zlevnění za 240 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak rozvíjet mezilidské schopnosti dětí, je hrát s vašimi blízkými různé hry. Stolní hry, karetní hry a další rozšiřují inteligenci, schopnost efektivně vyjadřovat se a komunikovat vaše záměry a záměry s ostatními. Hry jsou skvělý způsob, jak hrát spolu se svými blízkými. Díky těmto hrám mohou děti trávit více času se svými rodiči.Šachová hra je jedna z nejstarších strategických her pro dva hráče. Šachová hra podporuje logické myšlení děti i dospělé. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak rozvíjet mezilidské schopnosti děti je hrát s nimi různé hry, které rozvíjejí u děti inteligenci, schopnost efektivního vyjadřování a komunikaci s ostatními. Hra je způsob, jak strávit více času se svými blízkými.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Sada obsahuje:

šachovnice
figurky

Rozměr šachovnice: 26 cm x 26 cm x 0,7 cm délka x šířka x výška
Rozměr balení: 24 cm x 12,5 cm x 4 cm délka x šířka x výška

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users