Lokomotiva Nina s hasičem Toys Group

Lokomotiva Nina s hasičem

309 Kč

Prvotřídní Lokomotiva Nina s hasičem originální od labelu Toys Group - tento artikl čeká na vás extra výhodně za 309 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 5900946001213
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jakostní Lokomotiva Nina s hasičem od oblíbené společnosti Toys Group - tento artikl nepropásněte v perfektní akci za 309 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Lokomotiva Nina s hasičům je určena pro všechny děti, které při hře s toto lokomotivou zažijí skvělou zábavu. Hračka je vyrobena ve tvaru lokomotivy s vagónem pro hasiče. Sestává ze dvou podvozcích na kolech, kde na jednom je namontována lokomotiva s pohyblivým krytem a kroužky s komínem a na druhém podvozku je pohyblivý žebřík s hasičem v přilbě. Všechny části hračky se dají odebrat. Všechny části jsou měkké v pěkných barvách. Hračka určená pro malé děti, přičemž při hře učí děti poznávat tvary a barvy a podporuje manuální dovednosti.Hračka je vhodná pro děti od 2 let.Rozměry vláčku:délka: 48 cmšířka: 15 cmvýška: 20 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce