Letadlo polystyrenové 37 cm - oranžová Toys

Letadlo polystyrenové 37 cm - žltá

79 Kč

Hit poslední doby, Letadlo polystyrenové 37 cm - žltá co odebíráme od výrobce Toys - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za 79 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 2500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: Maxy-9139
Do obchodu

Popis

Toys

Vynikající Letadlo polystyrenové 37 cm - žltá originální od labelu Toys - tento produkt doručujeme za úžasnou cenu 79 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Svět letadel je velmi fascinující. Není divu, že jejich děti milují. Pěnové letadlo je ideálním dárkem pro dívky i chlapce. Mohou se bavit doma i venku. Letadlo je vyrobeno z lehkého a odolného materiálu, který usnadňuje házení a je odolný vůči pádu z výšky. Hračka je vyrobena z tvrzeného a odolného polystyrenu. Díky své lehké konstrukci a zjednodušenému tvaru se letadlo lehce vznáší. Má dva otvory, díky kterým se děti mohou rozhodnout o typu letu. Pokud umístíme výškové kormidlo do spodního otvoru, bude letadlo klouzat v přímce. Po vložení do horního otvoru, bude letadlo provádět akrobatické kousky.Letadlo je vyrobeno z polystyrenu, je snadné a má zjednodušený tvar, který zajistí bezpečnost vašeho dítěte. Skládá se ze tří větších částí. Nemá malé části, které by se daly spolknout. Aerodynamický tvar - zjednodušená struktura letadla zlepšuje schopnost klouzání ve vzduchu. Umožňuje rychlý a vysoký let. Hračka je přesně vyvážená a má vynikající letové parametry.Hračka je vhodná pro děti od 2 let.Rozměr letadla:délka: 37 cmrozpětí křídel: 37 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users