Lékařská souprava z RTG přístrojem Toys Group

Lékařská souprava z RTG přístrojem

421 Kč

Prvotřídní Lékařská souprava z RTG přístrojem od značky Toys Group - toto zboží si můžete objednat v úžasné akci za 421 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 9503007000
Do obchodu

Popis

Toys Group

Váš oblíbený produkt, Lékařská souprava z RTG přístrojem značky Toys Group - toto zboží si můžete zakoupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 421 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Dětská lékařská souprava je multifunkční zdravotnické zařízení, které umožňuje sledovat srdeční rytmus a zobrazovat RTG snímky. Je to vynikající vzdělávací hračka pro malé doktory. Souprava poskytuje neomezené možnosti léčby malých pacientů. Jednotlivé prvky soupravy napodobují skutečné zdravotnické prostředky. Lékařské nástroje poskytnou dětem mnoho radosti při léčbě své blízké a zároveň budou schopni prostřednictvím hry překonat strach ze skutečného lekára.Celá souprava je vyrobena z kvalitního plastu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava pbsahuje:StetoskopPrůzorKladivo4 x rentgenové snímky2 krabičky lékůRozměr RTG přístroje: 23 cm x 4,5 cm x 15 cm / délka x šířka x výškaNástroje: cca 11 cmRozměr balení:délka: 45 cmšířka: 8,5 cmvýška: 27 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce