Lego Movie Hrozivý vesmírný palác královny Libovůle LEGO® Movie

Lego Movie Hrozivý vesmírný palác královny Libovůle

2999 Kč

Není proč váhat, Lego Movie Hrozivý vesmírný palác královny Libovůle od oblíbené společnosti LEGO® Movie - tento produkt dodáváme v sezónní slevě za 2999.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 5702016368215
Do obchodu

Popis

LEGO® Movie

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Lego Movie Hrozivý vesmírný palác královny Libovůle od známého výrobce LEGO® Movie - toto zboží zakoupíte za jedinečnou cenu 2999 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!
Přidej se na večeři ke starému mládenci Batmanovi a královně Libovůli v královnině hrůzostrašném LEGO® vesmírném paláci s touto zábavnou stavebnicí! Vychutnej si smoothie a prohlédni si mixážní pult. Seznam se s dalšími barevnými postavami z filmu LEGO PŘÍBĚH 2, jako je zmrzlinový kornout, a vystřel do vesmíru Hvězdu a Srdce v jejich modulech. Pak roztoč horní část paláce, zatímco královna Libovůle vzlétne ve své super vesmírné raketě!

Další popis produktu Lego Movie Hrozivý vesmírný palác královny Libovůle

  • Název: Lego Movie Hrozivý vesmírný palác královny Libovůle
  • Cena: 2999 Kč
  • Výrobce: LEGO® Movie
  • EAN: 5702016368215
  • ID produktu: 629684
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users