Lego Minecraft Creepův důl LEGO® Minecraft™

Lego Minecraft Creepův důl

2299 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Lego Minecraft Creepův důl co nám dodává LEGO® Minecraft™ - tento artikl je tady pro vás za perfektní cenu 2299 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: 5702016370935
Do obchodu

Popis

LEGO® Minecraft™

Prestižní Lego Minecraft Creepův důl od oblíbené společnosti LEGO® Minecraft™ - tento artikl je tady pro vás s unikátní slevou za 2299 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.
Připoj se k Minecraft™ kovářovi ve zlatém dole hluboko v podzemí ve skalnatém a pískovcovém prostředí mesa. Kovářovo obydlí zdobí velká socha Creepera a je vybavené kovadlinou, pecí a truhlou s pokladem. Nenech se ale zmást! V dole plném netopýrů číhá spousta nebezpečí! Popadni železný meč a diamantový krumpáč, naskoč do důlního vozíku a vydej se do temného dolu, ve kterém svítí pouze pár pochodní. Odpal kámen pomocí TNT a uvolni trať, přemoz Creepera a pak se ukryj ve vodopádu, ať můžeš přepadnout nic netušícího huska! Ukryj vytěžené zlato do velké sochy Creepera, zatáhni za páku a ulož ho přímo do truhly! Připrav se na pořádnou akci s LEGO® Minecraft™!

Další popis produktu Lego Minecraft Creepův důl

  • Název: Lego Minecraft Creepův důl
  • Cena: 2299 Kč
  • Výrobce: LEGO® Minecraft™
  • EAN: 5702016370935
  • ID produktu: 628898
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce