Kvído - Sešit plný aktivit - 4 druhy Albi

Kvído - Sešit plný aktivit - 4 druhy

89 Kč

Vaše oblíbené zboží, Kvído - Sešit plný aktivit - 4 druhy originální od labelu Albi - tento produkt koupíte po slevě za 89 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 9788087958353
Do obchodu

Popis

ALBI

V akci je právě teď Kvído - Sešit plný aktivit - 4 druhy kvalitní značky Albi - toto zboží si můžete koupit za perfektní cenu 89 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Sešity plné aktivit od Kvída jsou sešity se zajímavými interaktivními úkoly pro všestranný rozvoj dětí ve věku od 3 let. Sešity pomáhají rozvíjet grafomotoriku, paměť i logické uvažování. Sešity Kvído jsou rozdělené do 4 druhů podle věku dítěte. Vybírat si můžete od 3 do 6 let. Každý sešit má 32 stran plných zajímavých úkolů, které rozvíjejí grafomotoriku, zlepšují koncentraci, pozornost, paměť, sociální chování, logické a matematické uvažování.

Další popis produktu Kvído - Sešit plný aktivit - 4 druhy

  • Název: Kvído - Sešit plný aktivit - 4 druhy
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: Albi
  • EAN: 9788087958353
  • ID produktu: 621196
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users