Kuličková jízda - Kvído ALBI

Kuličková jízda - Kvído

449 Kč

Diskontní Kuličková jízda - Kvído od předního výrobce ALBI - tento produkt máte za pár kliknutí v jedinečné akci za 449 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8590228033840
Do obchodu

Popis

ALBI

Hit poslední doby, Kuličková jízda - Kvído od společnosti ALBI - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnou cenu 449 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kuličková jízda od Kvída je hra, která spojuje kuličkovou dráhu se zábavnými aktivitami. Děti si budou moci sestavit dřevěnou dráhu podle návodu, či podle vlastní fantazie, z celkem 25 dílků. Potom mohou sledovat, jak kulička zdolává všechny překážky. Na dráze na děti čekají zábavné úkoly ve 3 různých typech - vědomostní, záludný a pohybový úkol. Typ úkolu určí hod kostkou.

A jak se Kuličková jízda hraje? Po sestavení dráhy a nachystání komponent, hodíte kostkou. Ta určí typ úkolu. Poté na konec dráhy postavte odpovídající typ chobotničky Kvída. Rozjeďte kuličku po dráze a sledujte, jak dole porazí postavičku Kvída. Poté můžete začít plnit úkol. Pokud by jej kulička neporazila, hraje stejným způsobem další hráč. Kdo jako první splní 3 úkoly - vyhrává.

Hra Kuličková jízda obsahuje: 25 dílků dráhy ze dřeva a z kombinace dřevěných pilin a pevného plastu, 3 dřevěné chobotničky, kuličku ze směsi pevného plastu a dřevěných pilin, 30 kartiček s úkoly v krabičce, dřevěnou hrací kostku s obrázky a pravidla.

Více informací najdete na www.kvido.cz.

Další popis produktu Kuličková jízda - Kvído

  • Název: Kuličková jízda - Kvído
  • Cena: 449 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228033840
  • ID produktu: 70663
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce