Kuchyň pro panenky Toys Group

Kuchyň pro panenky

617 Kč

Příjemné pocity navazující Kuchyň pro panenky od výrobce Toys Group - tento produkt objednáte levně za 617 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 2500 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jednou z nejdůležitějších místností v domě je kuchyň. Zde strávíme hodně času vařením našich oblíbených jídel. Taková kuchyň bude jistě užitečná i pro panenky. Velká kuchyně má mnoho skříněk a zásuvek pro oblíbené lahůdky. Je také bohatě vybavena. V kuchyni je prostorná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná trouba a dokonce i myčku nádobí. Celá souprava je vyrobena z kvalitního plastu v příjemných barvách. Při hře s touto kuchyňkou zažijí děti hodiny skvělé zábavy.

Souprava obsahuje:

Chladnička s mrazničkou
Mikrovlnná trouba
police,
Myčka
závěsná skříňka
Stojící skříň se zásuvkami
Vybavení: talíře, šálky, kuchyňský robot
Potraviny: například šťávy, mléko, vejce atd.

Při hře stouto kuchyňkou zažijí holčičky překvapení a to:
Stejně jako skutečná mikrovlnná trouba, když je zapnutá, má podsvícený interiér a vydává zvuky. Po stisknutí tlačítek na umývačkoe nádobí slyšet: zvuk napouštění vody, mytí nádobí, sušení a ukončení mycího cyklu. K funkčnosti jsou potřeba 2 ks baterií typu AA 1,5 V - nejsou součástí balení.

Rozměry kuchyně:

Délka: cca. 35 cm
Šířka: cca 9 cm
Výška: cca 28 cm

Rozměry balení:

Délka: cca. 37 cm
Šířka: cca 11 cm
Výška: cca 29 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce