Kreslící písek velký set Toys Group

Kreslící písek velký set

153 Kč

V akci je pouze tady Kreslící písek velký set od Toys Group - tento hit můžete získat s VIP slevou pro každého za 153 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4Leaders-O503
Do obchodu

Popis

Toys Group

No a tohle chcete: Kreslící písek velký set originální od labelu Toys Group - toto zboží si můžete koupit v úžasné akci za 153 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kreslící písek je skvělá hračka pro všechny děti. Udělejte dětem radost a překvapte jejich tímto kreslícím pískem. Malování barevným pískem je skvělá možnost, jak děti zabavit na dlouhé hodiny. Hotové výtvory si pak schovejte na památku nebo vystavte.Jak to celé funguje? Přiloženou tyčinkou odstraň barevnou okrajovou nálepku z povrchu šablony. Odkryjí se tak místa, která budou lepit a do nich se pak sype písek. Pohybem papíru se rovnoměrně rozmístí písek do všech požadovaných míst na odlepení části. Dále odlepit vnitřní část obrázku a opět stejným způsobem ji vykresli. Na šabloně je vzor, ​​jakými barvami obrázek vybarvit. Fantazii se však meze nekladou a pokud budou děti chtít, mohou si obrázek vybarvit podle svých představ. Pískování obrázků podporuje dětskou kreativitu a představivost.Technické specifikace: Rozměry balení: 22,5 x 17 x 2,5 cm délka x šířka x výškaVhodné pro děti od 5 letPísek je netoxickýObsah balení: 1x tyčinka1x štětec12 x tuba s barevným pískem (různé barvy)10 x šablony (šablonové obrázky se expedují náhodně, není možné rozdělení na dívčí a chlapecké)https://youtu.be/YItht1RplL0

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce