Kostým Ninja želvy Leonardo Toys Group

Kostým Ninja želvy Leonardo

348 Kč

Oblíbený produkt Kostým Ninja želvy Leonardo od populárního výrobce Toys Group - tento produkt dodáváme ve slevové akci za 348 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toys Group

V akci je pouze tady Kostým Ninja želvy Leonardo od společnosti Toys Group - tento artikl nepropásněte levně za 348 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neplaťte jinde víc než musíte.

Upozornění: Obal, ve kterém je zabalen kostým, může být trochu pomačkaný. Kostým Ninja želvy je určen pro chlapce, kteří se zatajeným dechem sledují tento kultovní film. Želvy Ninja je tým čtyř želv (Leonardo, Raphael, Michelangelo, Donatello), které se v důsledku mutace transformovaly na antropomorfická zvířata s vysokou inteligencí a které v ulicích New Yorku bojují se zločinem. Proto tyto doplňky v podobě pancíře, masky či dýky umožní chlapcům hrát roli postavy z pohádky.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada želvy Leonarda obsahuje: Maska s modrou páskou na očích o rozměru: 19,5 cm x 20 cm x 11 cm /výška x šířka x hloubka Dva meče katana o rozměru: 44 cm x 7 cm /délka x šířka Pouzdro na zbraně Dvě dýky o rozměru: 35 cm x 12 cm /délka x šířka

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce