Kočka - kocourek Oliver

Kočka - kocourek Oliver

499 Kč

Jedinečná nabídka, Kočka - kocourek Oliver s jakostní značkou - toto zboží si můžete objednat s VIP slevou pro každého za 499 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8592525062868
Do obchodu

Popis

Zákazníky doporučované zboží, Kočka - kocourek Oliver značky - tento hit pořídíte v časové omezené slevě za 499 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
Interaktivní kočička s tlačítkem, které má umístěné na zádech. Funkce: Vytáhni pojistku ze zásobníku pro baterie. Přepni vypínač ON/OFF a aktivuj funkce stiskem tlačítka (po určitém čase se funkce automaticky ukončí, proto dané tlačítko stiskni znovu). Tvá kočička začne hýbat ocáskem, chodit a také mňoukat! Ošetření látky: ruční čištění navlhčeným hadříkem ve vlažné, čisté nebo mýdlové vodě. Výrobek na baterie : 2× baterie „AA“ 1,5V. Baterie jsou součástí hračky – pouze pro zkušební provoz.

Další popis produktu Kočka - kocourek Oliver

  • Název: Kočka - kocourek Oliver
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8592525062868
  • ID produktu: 632686
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users