Kniha Můj svět Albi

Kniha Můj svět

399 Kč

No a tohle chcete: Kniha Můj svět co bereme od značky Albi - toto zboží si můžete nechat doručit za téměř velkoobchodní cenu 399 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 9788087958490
Do obchodu

Popis

ALBI

V akci je Kniha Můj svět od Albi - tento produkt objednáte ve slevové akci za 399 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
KNIHA MŮJ SVĚT Interaktivní naučná kniha Můj svět z edice Kouzelné čtení zavede děti od 3 let do světa sedmiletého chlapce. Děti se v knize seznámí se sedmiletým Tomášem a jeho rodinou. S Tomášem se podívají za babičkou, pojedou na hory nebo na statek, zavítají na letní tábor v podhradí a prozkoumají i další místa Tomášova světa. Kniha je plná zábavných kvízů, díky kterým děti v knize mohou objevovat stále něco nového. Na stránkách knihy Můj svět nechybí zábavné písničky a kvízy ve 2 obtížnostech. Kniha Můj svět obsahuje přes 2000 zvuků a textů. Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně.

Další popis produktu Kniha Můj svět

  • Název: Kniha Můj svět
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce: Albi
  • EAN: 9788087958490
  • ID produktu: 621972
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users