Kniha Moje první písmena ALBI

Kniha Moje první písmena

359 Kč

Tradiční bestseller, Kniha Moje první písmena od producenta ALBI - tento artikl nakupujte za bombastickou cenu 359 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 9788087958070
Do obchodu

Popis

ALBI

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Kniha Moje první písmena od firmy ALBI - tento hit pořídíte v husté akci za 359 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. No a to se jednoduše vyplatí.

Interaktivní naučná kniha Moje první písmena seznámí děti od 3 let se všemi písmenky české abecedy. Kouzelné čtení tentokrát dětem představí nejen písmena, ale naučí je i slabiky. Slabikování si mohou za pomoci elektronické Albi tužky i vyzkoušet. Jednotlivé slabiky slov jsou barevně rozlišené, pro děti se tím slabikování stane rázem snadnější.

Každé písmenko abecedy doprovází básničky Jana Vodňanského s ilustracemi Ladislavy Pechové. Nechybí ani spousta zábavných kvízů.

Na konci knihy se mohou děti těšit na písmenkovou pohádkovou hru.

Kniha Moje první písmena obsahuje přes 2000 zvuků a textů. Je namluvena Andreou Elsnerovou.

Audio soubor ke knize Moje první písmena je zdarma ke stažení zde.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Kniha Moje první písmena

  • Název: Kniha Moje první písmena
  • Cena: 359 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 9788087958070
  • ID produktu: 81494
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users