Kniha Hravé české dějiny 2 ALBI

Kniha Hravé české dějiny 2

359 Kč

V akci je pouze tady Kniha Hravé české dějiny 2 od kvalitní značky ALBI - tento produkt máte za pár kliknutí výhodně za 359 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 9788087958162
Do obchodu

Popis

ALBI

V akci je právě teď Kniha Hravé české dějiny 2 od oblíbené značky ALBI - tento produkt máte za pár kliknutí při právě probíhající akci za 359 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Interaktivní mluvící kniha Hravé české dějiny 2 z edice Kouzelné čtení je pokračováním úspěšného prvního dílu. Kniha zabaví děti od 8 let na dlouhou dobu. Knihu lze zároveň využít jako doplněk pro výuku dějepisu.

Druhý díl knihy Hravé české dějiny přináší spoustu informací o významných událostech na našem území v době novověku. Přenese děti do období Jagellonců na českém trůnu až k vládě Františka Josefa I.

Dozví se, čím chtěl být kat Mydlář, s čím si hrály děti v různých historických etapách. Čekají je také zajímavá data a spoustu zajímavých informací.

V knize nechybí zábavné kvízy, které jsou rozděleny do 3 různých obtížností. Pomocí kvízů si můžete ověřit získané vědomosti.

Kniha obsahuje přes 2000 zvuků a textů.

Namluvili: Lukáš Hlavica a Marie Štípková.
Ilustrace: Dagmar Ježková.

Audio soubor ke knize Hravé české dějiny 2 je zdarma ke stažení zde.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Kniha Hravé české dějiny 2

  • Název: Kniha Hravé české dějiny 2
  • Cena: 359 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 9788087958162
  • ID produktu: 76130
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users