Kinetický písek - velký set (1000g) Toys Group

Kinetický písek - velký set (1000g)

240 Kč

Trhem osvědčený produkt, Kinetický písek - velký set (1000g) s trendy značkou Toys Group - tento artikl je v tento okamžik s extra slevou za 240 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4Leaders-L401
Do obchodu

Popis

Toys Group

Spokojenost přinášející Kinetický písek - velký set (1000g) pocházející od značky Toys Group - toto zboží si můžete opatřit za jedinečnou cenu 240 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. No a to se jednoduše vyplatí.

Odložte obyčejnou modelovací hmotu a poznejte zcela nový druh tvoření. Skvělé tvary a stavby z písku už nemusíte tvořit jen na pláži nebo na pískovišti, ale i doma v obýváku. Kinetický písek - velký set (1000g) je písek s úžasnými vlastnostmi. Stále spolu drží díky drceným mušlím, které jsou přidány do směsi. Písek tak nikdy nevysychá a zachovává si skvělé vlastnosti vhodné pro tvarování. Písek je hebký, měkký a velice příjemný na dotek a i když jsou v něm zamíchány mušle, nemusíte se bát, že se děti při hraní zraní ostrými částkami, protože ty v písku nejsou. Je velmi dobře tvarovatelný a když je stlačený do formičky, drží velmi dobře svůj tvar (díky své vlhkosti se forma nikdy nerozsype a písek tak nebude dělat nepořádek). Pokud písek rozdrobíme, jeho unikátní struktura způsobí, že se nerozsype, ale rozdělí se na drobné chomáče, které drží u sebe a zabraňují rozsypání písku. Písek je díky těmto vlastnostem vhodný i do interiéru, tak se mohou děti hrát na pískovišti i za nepěkného počasí. Je netoxický a vhodný pro alergiky.

Hračka je vhodná pro děti od 4 let.

Hlavní výhody písku:

rozvíjí jemnou motoriku
rozvíjí představivost a fantazii
rozvíjí prostorové myšlení
písek nezanechává nepořádek
nikdy nevyschne
neztrácí postupem času své vlastnosti

Sada obsahuje:

2 x písek náhodné barvy (1000 g)
12 ks formiček ve tvaru hradeb
5 ks nástroje

Rozměr balení:

délka: 36 cm
šířka: 6 cm
výška: 25,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users