Kinetický písek mega set 2000g - plastový box Toys Group

Kinetický písek mega set 2000g - plastový box

321 Kč

Nejprodávanější Kinetický písek mega set 2000g - plastový box od oblíbené značky Toys Group - tento produkt posíláme při časově omezené akci za 321 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad dva a půl tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4Leaders-J401
Do obchodu

Popis

Toys Group

Odložte obyčejnou modelovací hmotu a poznejte zcela nový druh tvoření. Skvělé tvary a stavby z písku už nemusíte tvořit jen na pláži nebo na pískovišti, ale i doma v obýváku.

Kinetický písek nebo superpiesok je písek s úžasnými vlastnostmi. Stále spolu drží díky drceným mušlím, které jsou přidány do směsi. Písek tak nikdy nevysychá a zachovává si skvělé vlastnosti vhodné pro tvarování. Písek je hebký, měkký a velice příjemný na dotek a i když jsou v něm zamíchány mušle, nemusíte se bát, že se děti při hraní zraní ostrými částkami, protože ty v písku nejsou. Je velmi dobře tvarovatelný a když je stlačený do formičky, drží velmi dobře svůj tvar (díky své vlhkosti se forma nikdy nerozsype a písek tak nebude dělat nepořádek).

Pokud písek rozdrobíme, jeho unikátní struktura způsobí, že se nerozsype, ale rozdělí se na drobné chomáče, které drží u sebe a zabraňují rozsypání písku. Písek je díky těmto vlastnostem vhodný i do interiéru tak se mohou děti hrát na pískovišti i za nepěkného počasí. Je netoxický a vhodný pro alergiky.

Hračka je vhodná pro děti od 4 let.

Hlavní výhody písku:

rozvíjí jemnou motoriku
rozvíjí představivost a fantazii
rozvíjí prostorové myšlení
písek nezanechává nepořádek
nikdy nevyschne
neztrácí postupem času své vlastnosti

Sada obsahuje:

4 x písek náhodné barvy (500 g)
6 ks formiček ve tvaru hradeb

Rozměr balení:

průměr: 16 cm
výška: 14,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce