Kaskadérská autodráha se dvěma auty Toys Group

Kaskadérská autodráha se dvěma auty

364 Kč

Jedinečná nabídka, Kaskadérská autodráha se dvěma auty co nám dodává Toys Group - tento hit pořídíte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 364 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 2500 Kč, neplatíte poštovné. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: Maxy - 9432
Do obchodu

Popis

Toys Group

Spokojenost přinášející Kaskadérská autodráha se dvěma auty od top značky Toys Group - tento produkt objednáte extra levně za 364 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kaskadérská autodráha sestávající ze dvou smyček, které vedou k ohnivému okraji poskytne dětem nekonečnou zábavu bez ohledu na věk. Vztáhl auto a nech ho vyskočit přes ohnivé plameny. Součástí sady jsou 2 auta a samolepky. Kaskadérská dráha poskytuje nejen zábavu, ale má také vliv na intelektuální rozvoj. Pozitivní rozvíjí motorické schopnosti dítěte a pomáhá rozvíjet koordinaci očí a rukou. Stimuluje představivost a dokonale rozvíjí manuální dovednosti. Kaskadérská autodráha se dvěma smyčkami a ohnivým okrajem je hračkou snů pro každé dítě fascinováno vozidly. Hračka jim umožní strávit zajímavý čas, zejména v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Specifikace:

Počet prvků v sadě: 18 ks
Délka tratě: 165 cm
Rozměr auta: 7 cm x 3,5 cm délka x šířka
Hmotnost balení s balením: 0,68 kg

Rozměr balení:

délka: 46 cm
šířka: 6 cm
výška: 30 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users