Karty Černý Petr Moje první zvířátka Kids Toys

Karty Černý Petr Moje první zvířátka

39 Kč

Limitovaná edice produktu Karty Černý Petr Moje první zvířátka kvalitní značky Kids Toys - tento artikl pořizujte v akci za 39 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TD11400107
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Perfektní Karty Černý Petr Moje první zvířátka s jakostní značkou Kids Toys - tento artikl pořizujte v neopakovatelné akci za 39 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Karty jsou společenská hra, která poskytne dětem spoustu zábavy a zároveň podporuje jejich logické myšlení. Karty Černý Petr Krtek obsahuje 33 hracích karet, na kterých jsou nakresleny obrázky domácích zvířátek. Jedna z nich má na přední straně karty nakreslený obrázek Černého Petra. Ostatních 32 tvoří 16 stejných karetních dvojic.

Pravidla hry: Všechny karty se rozdají rovnoměrně zúčastněných hráčům tak, aby nebylo vidět, kdo dostal Černého Petra. Hráči si vybírají stejné dvojice a odloží na kraj hrací plochy tak, aby byly viditelné pro ostatní hráče. Zbylé karty si rozloží do vějíře v ruce. Hráč po levici rozdávajícího si od něj poptat kartu. Pokud obrázek na kartě pasuje s obrázkem karty, kterou má v ruce, odloží dvojici a nabídne kartu z vějíře dalšímu hráči. Hráči takto postupují v kruhu, vyřazují dvojice karet a komu zůstane poslední Černý Petr, prohrál.

Karty jsou uloženy v papírové krabičce.

Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr balení:

délka: 6,5 cm
šířka: 2 cm
výška: 10cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce