Karty Černý Petr Ledové království Kids Toys

Karty Černý Petr Ledové království

52 Kč

Trendy Karty Černý Petr Ledové království populárního výrobce Kids Toys - toto zboží si můžete zakoupit ve slevové akci za 52 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TD21605978
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Neodoláte: Karty Černý Petr Ledové království co odebíráme od výrobce Kids Toys - tento produkt koupíte v sezónní slevě za 52 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Karty jsou společenská hra, která poskytne dětem spoustu zábavy a zároveň podporuje jejich logické myšlení. Karty Černý Petr Krtek obsahuje 33 hracích karet, na kterých jsou nakresleny obrázky z pohádky Ledové království. Jedna z nich má na přední straně karty nakreslený obrázek Černého Petra. Ostatních 32 tvoří 16 stejných karetních dvojic.

Pravidla hry: Všechny karty se rozdají rovnoměrně zúčastněných hráčům tak, aby nebylo vidět, kdo dostal Černého Petra. Hráči si vybírají stejné dvojice a odloží na kraj hrací plochy tak, aby byly viditelné pro ostatní hráče. Zbylé karty si rozloží do vějíře v ruce. Hráč po levici rozdávajícího si od něj poptat kartu. Pokud obrázek na kartě pasuje s obrázkem karty, kterou má v ruce, odloží dvojici a nabídne kartu z vějíře dalšímu hráči. Hráči takto postupují v kruhu, vyřazují dvojice karet a komu zůstane poslední Černý Petr, prohrál.

Karty jsou uloženy v papírové krabičce.

Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr balení:

délka: 6 cm
šířka: 1 cm
výška: 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce