Kartonové 3D puzzle - 689–2B

Kartonové 3D puzzle - 689–L

80 Kč

Špičkové zboží, Kartonové 3D puzzle - 689–L od producenta - tento artikl nakupujte za mimořádně nízkou cenu 80 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Naplníte-li košík zbožím nad dva a půl tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: KX7528
Do obchodu

Popis

Kvalitní Kartonové 3D puzzle - 689–L od originálního výrobce - toto zboží si můžete opatřit za bombastickou cenu 80 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

3D puzzle jsou vyrobeny z hrubého kartonu. Na jednotlivých dílů jsou čísla, které Vám pomohou uspořádat obrázek. V nabídce je více motivů, proto při zakoupení více obrázků si může Vaše dítě vytvořit pěknou ubierku. Zároveň skládání puzzlí podporuje rozvoj kreativity, tvůrčího myšlení, dovednosti a stimuluje představivost dítěte. Živé barvy a zajímavé vzory popdporia dítě ke hře. Při skládání obrázku nepotřebujete žádné nástroje, stačí oddělit jednotlivé díly a může se začít ukládat.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr tabulky s puzzlami je 21 cm x 1 cm x 14 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users