Kamion Manny Cars 48 cm - červená Toys Group

Kamion Manny Cars 48 cm - modrá

402 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Kamion Manny Cars 48 cm - modrá s trendy značkou Toys Group - tento artikl se na vás těší za bombastickou cenu 402 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Při objednávce nad 2500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Ve slevě je Kamion Manny Cars 48 cm - modrá co bereme od značky Toys Group - tento hit pořídíte za hustou cenu 402 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kamion Manny je další auto z pohádky Cars, které by chtěl mít ve své sbírce každý malý fanoušek této pohádky. Proto tato sada s oblíbenými pohádkovými autíčka bude pro ně krásný dárek. Celá sada je vyrobena z kvalitního plastu. Kamion Manny má připojen návěs na přepravu aut, protože nyní převáží 6 své kamarády. Je poháněn na setrvačník, ostatní auta jsou poháněny pouze mechanicky.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry:Kamion Manny: 48 cm x 8 cm x 11 cm délka x šířka x výškaAuto: cca 9 cm x 4 cm x 3 cm délka x šířka x výškaRozměr balení: délka: 50 cmšířka: 10 cmvýška: 16 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users