Kamion Mack Cars 37 cm + 2 auta - Mack a Cruz Ramirez Toys Group

Kamion Mack Cars 37 cm + 2 auta - Mack a McQueen

315 Kč

Prestižní Kamion Mack Cars 37 cm + 2 auta - Mack a McQueen s jakostní značkou Toys Group - tento hit seženete za jedinečnou cenu 315 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 2500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jakostní Kamion Mack Cars 37 cm + 2 auta - Mack a McQueen od oblíbeného výrobce Toys Group - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akci za 315 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Červený kamion Mack, známý z pohádky Cars od Disney je velmi dobrý kamarád McQueen, na kterého se může stále spolehnout. Samozřejmě Mack pomůže i svým dalším kamarádem při převozu na závody. Kamionu se dá otevřít bok návěsu a sklopit zadní dveře. Nabízena sada je vyrobena ve třech variantách, ve kterých jsou součástí dvě stejné auta. Celá souprava je vyrobeno z plastu. Návěs ni je možné odpojit.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměr malého auta:délka: 8 cmšířka: 4 cmvýška: 3,5 cmRozměr nákladního auta:délka: 34 cmšířka: 7 cmvýška: 11 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users