Interaktivní včelka Toys Group

Interaktivní včelka

359 Kč

Nejprodávanější Interaktivní včelka s jakostní značkou Toys Group - tento produkt objednáte s VIP slevou pro každého za 359 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 2500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: Maxy - 2905
Do obchodu

Popis

Toys Group

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Interaktivní včelka s osvědčenou značkou Toys Group - tento produkt máte po jednoduché objednávce v jedinečné akci za 359 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Interaktivní včelka je hudební a vzdělávací hračka. Na každé noze zvířete je tlačítko jiné barvy, na kterém je znázorněn obrázek zvířete a po jeho stisknutí v angličnine pojmenuje zvířátko a barvu. Kromě toho, po stisknutí tlačítka s notou včelka začne běžet a přehrávat písně - hračka má vestavěný senzor, díky kterému, když narazí na překážku, otočí se jiným směrem a pokračuje dál. Horní buben po stisknutí přehrává zvuky a melodie. Stisknutím tlačítka s otazníkem začíná kvíz, ve kterém se včelka ptá na barvu nebo jméno zvířete - v odpovědi stiskněte příslušné tlačítko.

Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.

Funkce:

Výuka angličtiny (názvy barev a zvířat)
Plazení (zvíře jezdí na podlaze a utíká a dítě se může plazit za ním, aby ho chytlo)
Kvíz (včelka se ptá na barvu a název zvířátka a musíte odpovídajícím způsobem stisknout příslušné tlačítko)
Veselé melodie a zvuky

K funkčnosti včelky jsou potřeba 3 ks baterií typu AA 1,5V - nejsou součástí balení.

Rozměr včelky:

délka: 19 cm
šířka: 9 cm
výška: 22 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users