Interaktivní tank se světlem a zvukem Toys Group

Interaktivní tank se světlem a zvukem

491 Kč

Není proč váhat, Interaktivní tank se světlem a zvukem co odebíráme od výrobce Toys Group - toto zboží si můžete nechat dodat s úžasnou cenovkou 491 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad dva a půl tisíce nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: Ramiz
Do obchodu

Popis

Toys Group

Oblíbený produkt Interaktivní tank se světlem a zvukem od populárního výrobce Toys Group - tento hit naleznete extra výhodně za 491 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Interaktivní tank se světly a zvuky podobnými zvukem z bojiště je perfektní hračka pro malé vojenské nadšence. Tank se pohybuje na setrvačník. K funkčnosti světelných a zvukových efektů jsou potřeba 3 ks baterií typu AG13 - jsou součástí balení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Chrakteristiky tanku:Třecí pohonSvětlo na hlavni tanku,Zvukové efekty po stisknutí tlačítek na vrchní části tanku,Pohyblivá věž vlevo a vpravo,Pohyb hlavně nahoru a dolů.Rozměry:Rozměr tanku: 35 cm x 11,5 cm x 10 cm. / Délka x šířka x výškaRozměr balení: 38 cm x 15 cm x 21 cm / délka x šířka x výška

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users