Interaktivní světelný semafor Toys

Interaktivní světelný semafor

465 Kč

Kvalitní Interaktivní světelný semafor od oblíbeného výrobce Toys - tento hit můžete sehnat s VIP slevou pro každého za 465 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 9503007590
Do obchodu

Popis

Toys

Jedinečná nabídka, Interaktivní světelný semafor originální od labelu Toys - tento artikl objednávejte za jedinečnou cenu 465 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Vynikající interaktivní a vzdělávací hračka určená pro malé řidiče, který poskytuje světelné a zvukové efekty. Prostřednictvím hry se děti naučí pravidla silničního provozu. K funkčnosti hračky jsou potřeba 3 ks baterií typu AAA 1,5 V (nejsou součástí).Semafor má dva režimy:manuály, při kterém se světla změní po stisknutí tlačítka na semaforu.automatický, při kterém se světla automaticky mění každých 35 sekund.Hračka je určena pro děti od 3 let.Rozměry semaforu:délka: cca 21,5 cmšířka: cca 21,5 cmvýška: cca 72 cmRozměry balení:délka: cca 15,5 cmšířka: cca 23 cmvýška: cca 28 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce