Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - slepička Toys Group

Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - slepička

155 Kč

V akci je právě teď Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - slepička od známého výrobce Toys Group - toto zboží zakoupíte za bombastickou cenu 155 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 2500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - slepička od populárního výrobce Toys Group - tento hit pořídíte levně za 155 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Neplaťte jinde víc než musíte.

Interaktivní chrastítko činka se výrazně liší od tradičních hrkaliek. Místo toho, abychom slyšeli chrastění, uslyšíme příjemnou melodii.

Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců.

Délka chrastítka je 9 cm.

Chrastítko má několik režimů hry, díky kterým u dětí vzbudí zájem na dlouhou dobu.

režim IPo protřepání začnou hrát věděli melodie. Během hraní hudby, při protřepání chrastítka, uslyšíme zvuk čerkotania a chrastítka. Zároveň bříško zvířátka svítí, měnící barvy. Když píseň skončí dál, opět protřepeme chrastítko.

režim IIPři zatřesení chrastítka se ozvu krátké zvuky jako zpěv ptáků, dětský smích nebo zvuky známé z pohádek. Bříško zvířete svítí měnícími barvami.

režim IIIChrastítko opět přehraje melodii a při protřepání se uvolní více tónů přehrávané skladby. I v ztomo režimu chrastítko svítí.

Režimy přehrávání se mění pomocí tlačítka umístěného na bříšku zvířete. Pokud se hračka nepoužívá, připomíná se zvukem. Chcete chrastítko zapnout nebo vypnout, na několik sekund stiskněte tlačítko. K funkčnosti chrastítka jsou potřeba 3 ks baterií typu AG13 - jsou součástí balení.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users