Hudební housenka

Hudební housenka

579 Kč

Poctivý výrobek, Hudební housenka od oblíbené značky - tento hit snadno najdete za jedinečnou cenu 579 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 796714271071
Do obchodu

Popis

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Hudební housenka značky - tento artikl pořizujte v sezónní slevě za 579 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Udělejte si radost.
Naše pestrobarevná housenka vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou Vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu. Když ji během prvních měsíců života dítěte připevníte k postýlce, bude Vaše dítě pozorovat její zářivé barvy a usmívat se na její obličej. Metr na spodní straně housenky umožňuje měřit délku dítěte do 60cm. Později, až začne dítě poznávat svět pomocí ručiček, objeví pískátka, hmatky, rolničky i šustítka ukrytá v jednotlivých článcích housenky. Pestrobarevné vzory napomáhají rozvíjení zraku. Charakteristický tvar očí housenky využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace. Po zmáčknutí hlavy housenky se přehraje příjemná melodie. Celková délka stonožky je 63cm. Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání.

Další popis produktu Hudební housenka

  • Název: Hudební housenka
  • Cena: 579 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 796714271071
  • ID produktu: 621496
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users