Hříbě a štěně - Rozšíření Na farmě ALBI

Hříbě a štěně - Rozšíření Na farmě

89 Kč

Dnes jsme vybrali: Hříbě a štěně - Rozšíření Na farmě od známého výrobce ALBI - tento produkt obchodujeme s neuvěřitelnou slevou za 89 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8590228028389
Do obchodu

Popis

ALBI

Velmi oblíbený produkt Hříbě a štěně - Rozšíření Na farmě od známé značky ALBI - tento artikl pořizujte s VIP slevou pro každého za 89 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Pořídili jste si hru Na farmě z edice Kouzelné čtení? Nabízíme vám možnost dokoupit si zvířátka, která jsou ve hře zobrazena pouze na kartičkách, za zvířátka plastová s ozvučenou podstavou.

Jak tato zvířátka fungují? Pro jejich správné fungování je nutné nejprve nahrát audio soubor pro hru Na farmě, který je zdarma ke stažení zde. Poté, co se tužkou dotknete podstavy, zvířátko se ozve.

Že doma nemáte hru Na farmě? Nezoufejte! Zvířátka můžete použít i bez uvedené hry. Po dotknutí se podstavy se dozvíte více informací o daném zvířátku a můžete si i poslechnout, jaké zvuky zvíře vydává.

Rozměry:
hříbě: 9 cm × 9 cm, štěně 4,5 cm × 4 cm.
Rozměry balení: 18 cm × 5,5 cm × 9,5 cm.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Hříbě a štěně - Rozšíření Na farmě

  • Název: Hříbě a štěně - Rozšíření Na farmě
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228028389
  • ID produktu: 75109
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users