Hrající a svítící koloběžka modrá - Akce: předváděcí kus Iso Trade

Hrající a svítící koloběžka modrá - Akce: předváděcí kus

273 Kč

Diskontní Hrající a svítící koloběžka modrá - Akce: předváděcí kus od Iso Trade - tento artikl nakupujte za téměř velkoobchodní cenu 273 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 2500 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: MAX
Do obchodu

Popis

Iso Trade

Akce: Sleva 40% z důvodu poškrábání řídící trubky ve spodní části. Jedná se o předváděcí kus koloběžky, na které byla občas posouvána řídící trubka kvůli zkoušení vhodné výšky pro dítě, důsledkem čehož došlo k jejímu poškrábání. Koloběžka je zcela v pořádku. Původní cena: 456,00 Kčr, po slevě: 273,00 Kč.

Hrající a svítící koloběžka modrá je fantastická hračka pro vaše dítě. Koloběžka má silikonové kola, které umožňují pohybovat se po domě bezpečně a tichým způsobem. Další atrakcí je vložena melodie a svítící LED diody umístěné v bočních panelech podstavce - tato funkce se aktivuje pomocí spínače ON / OFF (je umístěn na spodku koloběžky). Díky nastavitelné výšce volantu koloběžka "roste" spolu s dítětem.

Je vhodná pro děti od 3 let.

Specifikace:

Materiál: kov + plast
Silikonové kola
Výškově nastavitelný volant od 60 cm do 75 cm
Rozměr podstavce: 20 cm x 13 cm

Rozměr koloběžky:

Délka: 56 cm
Šířka: 13 cm
Výška: 60 - 75 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce