Hra vodní svět se žralokem a rybkou - žltá Toys Group

Hra vodní svět se žralokem a rybkou - červená

205 Kč

Trhem osvědčený produkt, Hra vodní svět se žralokem a rybkou - červená co bereme od značky Toys Group - toto zboží zakoupíte za hustou cenu 205 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toys Group

Zákazníky doporučované zboží, Hra vodní svět se žralokem a rybkou - červená od značky Toys Group - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 205 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Hra vodní svět se žralokem a rybkou je veselá a známá vodní hra pro nejmenší. Hra se velmi snadno používá. Stačí naplnit vodou a zábava je připravena. Hra spočívá o trefit barevných rybek do tlamy žraloka. Problém je v tom, že vše se odehrává ve vodě a zaměření a pohyb hračky není tak lehký, jak to vypadá. Pro pohyb rybek je třeba použít 2 tlačítka. Veselá hra poskytne doma nebo na cestě hodně zábavy.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr hry: 11 cm x 8 cm x 5 cm

Rozměr balení:

délka: 15 cm
šířka: 7 cm
výška: 19 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce