Hra tančící brouk Toys Group

Hra tančící brouk

415 Kč

Ve slevě je Hra tančící brouk co bereme od značky Toys Group - toto zboží si můžete opatřit v perfektní akci za 415 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 2500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: IK-KX6620
Do obchodu

Popis

Toys Group

Právě je za dobrou cenu Hra tančící brouk od kvalitního výrobce Toys Group - tento artikl se na vás těší za jedinečnou cenu 415 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Hra tančící brouk je úžasná arkádová hra pro celou rodinu. Poskytne spoustu radosti a zábavy všem bez ohledu na věk. Tančící brouk roste spolu s dítětem. Výška brouka se mění spojením několika trubek. Čím vyšší je brouk, tím silněji se pohybuje a zároveňtým zvyšuje úroveň obtížnosti hry.Na pohyb brouka jsou potřeba 2 ks baterií typu LR 14 (nejsou součástí balení). Celá sada je vyrobena z plastu. Hra je určena pro 1 až 3 hráčů.Pravidla hry:Chcete-li začít hrát, brouk musí být poskládán a platí, že čím vyšší brouk tím větší je náročnost.Pro mladší hráče se doporučuje spojit 1-2 trubky.Každý hráč dostane kruhy podle zvolené barvy.Všichni hráči jsou ve stejné vzdálenosti od broukaÚkolem každého je umístit všechny kruhy na brouka.Vítěz je ten, který první hodí všechny své kruhy na brouka.Je to zábavná hra podporující rozvoj koordinace očí a rukou.Souprava obsahuje:4 trubky3 konektoryHlava brouka9 barevných kruhůPodstavec ve tvaru jablkaRozměry:Celková výška: cca 90 cmPodstavec: 23,5 cm x 23,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users