Housle pro děti Toys Group

Housle pro děti

361 Kč

Není proč váhat, Housle pro děti pocházející od značky Toys Group - tento artikl je tady pro vás v bombastické akci za 361 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: MAXY-6288
Do obchodu

Popis

Toys Group

Špičkové zboží, Housle pro děti od známého výrobce Toys Group - tento hit můžete sehnat za výhodnou cenu 361 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Hra s hudbou je jedním ze základních faktorů intelektuálního rozvoje dítěte. Housle se smyčcem jsou hudební hudební nástroj, který povzbudí nejmladších, aby se naučili nové, dodatečné zvuky. Může se stát i intenzivním impulsem, který začne skutečnou hudební vášeň a dokonce se stane příčinou umělecké kariéry. Housle jsou vyrobeny z plastu, který zajišťuje trvanlivost a nízkou hmotnost. Hra na housle nezpůsobuje problémy ani mladším dětem. Zřetelně reprodukovány detaily funkce poskytují mimořádně atraktivní vzhled imitující skutečné dřevo. Hračkářské housle mají rezonanční otvor a rezonanční box, 4 kovové struny projíždějící koncovku, stojany a pohyblivé kolíky na vyladění nástroje.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Housle mají zvukové efekty - tlačítko umístěné na spodní straně zahrnuje hudbu na pozadí a stejně různé druhy melodií, které pak mohou být přehrávány při dotyku kovové struny. Dotykem strun prsty se mohou také extrahovat zvuky, takže se může hrát i bez smyčce. K funkčnosti jsou potřeba 2 ks baterií typu AA 1,5V - nejsou součástí balení.Na houslích jsou umístěny barevné LED diody, které svítí střídavě červená a modrá, což dále ovlivňuje vizuální přitažlivost hračky.Délka houslí je 45 cm.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce