HEXBUG VEX Robotics Catapult

HEXBUG VEX Robotics Catapult

399 Kč

Hit poslední doby, HEXBUG VEX Robotics Catapult populárního výrobce - tento hit získáte téměř zdarma za 399 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 807648042115
Do obchodu

Popis

Jakostní HEXBUG VEX Robotics Catapult od populárního výrobce - toto zboží si můžete nechat dodat v akci za 399 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.
100 let př. n. letopočtem řečtí a římští bojovníci zcela změnili tvář bitev vynálezem mocné zbraně s dlouhým dosahem, mechanického praku – katapultu. Nyní můžete zažít vzrušení při stavění a střílení kuliček díky podobnému zařízení VEX® Robotics Catapult od společnosti HEXBUG®! Inspirován starověkými vzory má tento moderní katapult naviják s ovládáním ozubenými převody, kterými lze ovládat dosah vystřelených projektilů. Při správné volbě náklonu můžete vystřelit míčky do vzdálenosti větší než 3 metry! Tento stroj naučí dětem důležité lekce o proměnné síle a jak stroje pracují s kinetickou energií. Stavebnice VEX Robotics Catapult je vyrobena v souladu se standardy CPSIA. Produkt nevyžaduje baterie. Věková skupina: 14 let a více. Balení obsahuje: více než 100 ks stavebních dílků, 3 ks kuliček, podrobný obrázkový návod. Alternativní návody na stavbu dalších 2 modelů.

Další popis produktu HEXBUG VEX Robotics Catapult

  • Název: HEXBUG VEX Robotics Catapult
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 807648042115
  • ID produktu: 628936
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users