Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - stříbrná Toys Group

Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - stříbrná

287 Kč

Právě je za dobrou cenu Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - stříbrná od populární značky Toys Group - toto zboží si můžete nechat dodat v sezónní slevě za 287 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 2500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Exkluzivní Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - stříbrná co nám dodává Toys Group - tento hit pořídíte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 287 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Helikoptéra na baterie je krásný model se světelnými a zvukovými efekty, který potěší všechny malé piloty. Helikoptéra je poháněna na setrvačník. Mechanickým mačkáním tlačítka pod dveřmi helikoptéry se roztočí vrtule. Nad dveřmi jsou 3 tlačítka ve tvaru znaku, kde při stlačení prvního tlačítka se rozsvítí přední reflektor a ozve se zvuk startu helikoptéry. Při stisknutí druhého tlačítka začne blikat světlo a ozve se siréna a při stisknutí třetího tlačítka světlo bliká a ozývá se zvuk létající helikoptéry. Tyto zvuky a světla jsou v krátkých intervalech. Baterie jsou součástí balení. Helikoptéra je vyrobena z plastu a súčasaťou vybavení je hák s Nosítka, který se dá mechanicky spouštět a zvedat.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr helikoptéry:

délka: 21 cm
šířka: 7 cm
výška: 11 cm

Rozměr balení:

délka: 23,5 cm
šířka: 11 cm
výška: 15,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users