Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - stříbrná Toys Group

Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - modrá

287 Kč

Špičkové zboží, Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - modrá od oblíbené značky Toys Group - tento produkt máte po jednoduché objednávce s extra slevou za 287 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 2500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Výjimečné zboží, Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - modrá kvalitní značky Toys Group - toto zboží si můžete nechat poslat za mimořádně nízkou cenu 287 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Helikoptéra na baterie je krásný model se světelnými a zvukovými efekty, který potěší všechny malé piloty. Helikoptéra je poháněna na setrvačník. Mechanickým mačkáním tlačítka pod dveřmi helikoptéry se roztočí vrtule. Nad dveřmi jsou 3 tlačítka ve tvaru znaku, kde při stlačení prvního tlačítka se rozsvítí přední reflektor a ozve se zvuk startu helikoptéry. Při stisknutí druhého tlačítka začne blikat světlo a ozve se siréna a při stisknutí třetího tlačítka světlo bliká a ozývá se zvuk létající helikoptéry. Tyto zvuky a světla jsou v krátkých intervalech. Baterie jsou součástí balení. Helikoptéra je vyrobena z plastu a súčasaťou vybavení je hák s Nosítka, který se dá mechanicky spouštět a zvedat.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr helikoptéry:

délka: 21 cm
šířka: 7 cm
výška: 11 cm

Rozměr balení:

délka: 23,5 cm
šířka: 11 cm
výška: 15,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users