Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - stříbrná Toys Group

Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - černá

287 Kč

Příjemné pocity navazující Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - černá populárního výrobce Toys Group - tento produkt posíláme v neopakovatelné akci za 287 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 2500 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Produkt osvědčený zákazníky, Helikoptéra na baterie se světlem a zvukem - černá kvalitní značky Toys Group - toto zboží si můžete nechat poslat extra výhodně za 287 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Helikoptéra na baterie je krásný model se světelnými a zvukovými efekty, který potěší všechny malé piloty. Helikoptéra je poháněna na setrvačník. Mechanickým mačkáním tlačítka pod dveřmi helikoptéry se roztočí vrtule. Nad dveřmi jsou 3 tlačítka ve tvaru znaku, kde při stlačení prvního tlačítka se rozsvítí přední reflektor a ozve se zvuk startu helikoptéry. Při stisknutí druhého tlačítka začne blikat světlo a ozve se siréna a při stisknutí třetího tlačítka světlo bliká a ozývá se zvuk létající helikoptéry. Tyto zvuky a světla jsou v krátkých intervalech. Baterie jsou součástí balení. Helikoptéra je vyrobena z plastu a súčasaťou vybavení je hák s Nosítka, který se dá mechanicky spouštět a zvedat.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr helikoptéry:

délka: 21 cm
šířka: 7 cm
výška: 11 cm

Rozměr balení:

délka: 23,5 cm
šířka: 11 cm
výška: 15,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users